Magdalena Avietėnaitė

Lietuvos diplomatė, žurnalistė, visuomenės veikėja, parodų organizatorė

PABENDRAUK PER MESSENGER!

Įdomūs faktai

Vienintelė moteris tarpukario Lietuvoje užėmusi vadovaujamą postą Užsienio reikalų ministerijoje.

Pirmojoje tarptautinių Europos telegramų agentūrų konferencijoje 1924 m. Berne atstovavo Lietuvą ir buvo vienintelė moteris iš 33 dalyvių.

1940 m. okupacinei J. Paleckio vyriausybei pateikus reikalavimą sugrąžinti JAV saugomą auksą sovietinei Lietuvai, suorganizavo susitikimą su JAV pasiuntiniu Lietuvoje Owenu J.C.Noremu. Derybų metu pavyko pasiekti, kad teisėtas valstybės turtas nebūtų perduotas okupantams.

1940 m. okupacinei J. Paleckio vyriausybei pateikus reikalavimą sugrąžinti JAV saugomą auksą sovietinei Lietuvai, suorganizavo susitikimą su JAV pasiuntiniu Lietuvoje Owenu J.C.Noremu. Derybų metu pavyko pasiekti, kad teisėtas valstybės turtas nebūtų perduotas okupantams.

Trūksta idėjų kaip sukurti savo CV?
Pasitelk į pagalbą „Europass”!

Esu žurnalistė. Turiu sukaupusi nemenką tarptautinės diplomatijos patirtį pristatant Lietuvą užsienyje. 1899 m. šeima emigravo į JAV. Ten su pagyrimu baigiau Vusterio mokyklą ir išvykau studijuoti Ženevos universitete, kur įgijau filosofijos ir literatūros išsilavinimą. Iškart po studijų grįžau į JAV. Ten redagavau žurnalą „Amerikos Lietuvis“. Prezidento Antano Smetonos kvietimu, 1920 m. grįžau į Lietuvą ir iki 1940 m. dirbau Užsienio reikalų ministerijoje (URM). Gyvenau neramiu periodu, bet niekada nepasidaviau ir likau ištikima savo šaliai, kovojau už jos laisvę. Išsilavinimas ir charakterio savybės leido užimti atsakingas pareigas. Be galo mėgstu knygas, muziką – bibliotekos ir archyvai yra mano didžiausia gyvenimo aistra

Atsisiųsti CV

Gimtoji kalba

lietuvių

Ar jau turi savo „Europass“ CV?

Kas yra „Europass“ CV?

„Europass“ CV – tai standartizuoto formato gyvenimo aprašymas, kuris padeda įvertinti ir tinkamai pristatyti asmens įgūdžius, kompetencijas, kvalifikaciją ir darbo patirtį. Šis formatas atpažįstamas ir plačiai naudojamas ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Paprasta ir patogu pildyti

  • Pildant „Europass“ CV, tame pačiame lange matysite patarimus ir paaiškinimus kaip pildyti CV bei atskiras jo dalis.
  • El. redaktorius pasirūpina, kad neužpildyti CV laukeliai, pavyzdžiui, neturint darbo patirties, nebūtų atvaizduojami jau užpildytame CV.
  • Aiški CV struktūra
  • Galima turėti ne vieną CV variantą
  • Kalbų įsivertinimo lentelė, kurią pildant matomi patarimai, kaip teisingai kalbos mokėjimą įvertinti
  • Patogus formatavimas: nereikia tvarkyti lygiavimo, šrifto, tarpų tarp eilučių ir t.t

0 metų

Naudojama forma

0 mln.

Užpildytų „Europass“ CV

0 sek.

Kas 2 sek. užpildoma forma

0 kalbos

Galimybė pasirinkti šablono kalbą

Susikurk savo
„Europass“ CV jau dabar!